EKONOM Příbram spol. s r.o.
Obecnická 361
261 01  Příbram IV

Prodej nových vozidel:
Telefon: 318 493 061
Mobil: 602 385 818
E-mail

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Servis a prodej ND:
Telefon: 318 493 060
Mobil: 602 227 094
E-mail

Po - Pá: 7:30 - 17:00

 

Blue&Me

Jednodušší a bezpečnější způsob komunikace ve voze.

Zařízení Blue&Me™, které změní způsob komunikace a to, jak trávíte čas ve svém voze, je výsledkem spolupráce mezi společnostmi Fiat Auto a Microsoft.

Díky hlasovým příkazům můžete snadno ovládat svůj telefon připojený pomocí Bluetooth, aniž byste museli pustit volant z ruky. Pomocí Blue&Me™ lze snadno přijímat hovory, uskutečnit hovor na číslo v telefonním seznamu, poslechnout si příchozí textovou zprávu a samozřejmě ovládat přehrávání písniček ve formátu MP3.

Systém handsfree

Systém handsfree je součástí Blue&Me™ a používá speciální technologii, která rozpozná Váš hlas i bez předchozího zdlouhavého nastavování.
Po spárování telefonu se systémem Blue&Me™ lze ihned přijímat telefonické hovory a volat na čísla uložená v seznamu telefonu, a to pouze pomocí hlasových příkazů. Díky Blue&Me™ budete mít svůj telefon pod plnou kontrolou, aniž byste museli pustit ruce z volantu, neboť velká část funkcí je dostupná pomocí hlasových příkazů. S Blue&Me™ lze spárovat až 5 různých telefonů, takže střídání řidičů ve vozidle již nebude žádný problém. V případě přítomnosti více telefonů ve vozidle najednou je vybrán ten posledně připojený.

Čtení krátkých textových zpráv SMS

Blue&Me™ lze nastavit tak, aby SMS zprávu po jejím obdržení nahlas přečetl, a to včetně zkratek a symbolů. Díky tomu je přijímání SMS zpráv, zatímco řídíte svůj vůz, zcela bezpečné.

Hudba a Blue&Me™

Již není třeba vypalovat si hudební CD, protože díky Blue&Me™ si s sebou můžete vzít své písničky ve formátech MP3, WMA a WAV. Stačí připojit USB flash disk se soubory do zásuvky, kterou naleznete v palubní přihrádce. Systém ale není omezen pouze na USB flash disky, je možné připojit libovolné zařízení podporující USB, např. přehrávač MP3, novější typy mobilních telefonů či dokonce iPod. Podmínkou funkčnosti je, aby přehrávané soubory neporušovaly autorská práva.
Jakmile připojíte přístroj do zásuvky USB, na displeji rádia se okamžitě objeví nápis MEDIA PLAYER a Vy budete vždy vidět, co právě posloucháte.
Pomocí hlasového nebo ručního ovládání na volantu můžete vyhledat a přehrát písničku, kterou si přejete, a to jednoduše procházením různých rejstříků a souborů zobrazených na displeji přístrojové desky. Budete tak vždy obklopeni svou oblíbenou hudbou.

Aktuální verze software

Pokyny pro aktualizaci SW B&M verze 6.0 zde.

V případě nejistoty nebo problémů s aktualizací se obraťte na autorizovaná servisní místa Fiat.